News

Back
Cricket NSW Academy U/13 squads for final trial
Tuesday, 05 March 2013
Share
Font Size:

The following players have been selected to attend the final trial for the 2013/14 Cricket NSW Academy U/13 squads. Please note the that the trial time and venue is the same as what has previously been advised.

U/13 South East

First Name

Surname

Association

Clayton

Sands

Bankstown

John

Rorison

Bankstown

Koby

Layton

Bankstown

Ji

Mills

Camden

Cody

Hoffmeister

Camden

Liam

Marshall

Camden

Lawson

Eva

Camden

Corey

Hackett

Fairfield-Liverpool

Rhys

Ward

Fairfield-Liverpool

Joshua

Moors

Sutherland

Andrew

Ritchie

Sutherland

Cooper

Maddinson

Sutherland

Dylan

Perera

Sutherland

Kobi

Marcellino

Sutherland

Nivek

Tanner

SEJCA

Alex

Ferrara

SEJCA

Ryan

Connolly

SEJCA

Thomas

Byrnes

SEJCA

James

Clemesha

the Scots College

Sanjit

Selvarajoo

Canterbury and Westerns Suburbs

Vasi

MacMillan

Canterbury and Westerns Suburbs

Finn

Crowley

Canterbury and Westerns Suburbs

Matthew

Iemma

Georges River -  St George

Bradley

Uglow

Georges River -  St George

Rory

Russo

Georges River -  St George

Matthew

Turner

Georges River -  St George

U/13 North West

First

Surname

Association

Connor

Slater

Barker

Tyson

Lee

Barker

Atharva

Patil

Blacktown

Mitchell

Hughes

Blacktown

Connor

Mizzi

Hawkesbury

Cameron

Kwok

Hawkesbury

Timothy

Reynolds

HK&HDCA

Nicholas

Andreou

HK&HDCA

Bradley

Stockwell

HK&HDCA

Shivraj

Rana

HK&HDCA

Sandeep

Darapuneni

HK&HDCA

Oliver

Davies

Manly

Adrian

Caproni

Manly

Harry

Manenti

Northern Districts

Henry

Kirk

Northern Districts

Angus

Carre

NSJCA

Lachlan

Hearne

NSJCA

Liam

Scott

NSJCA

Henry

Chapman

NSJCA

Ryan

McCoy

NSJCA

Alex

Sidu

NSJCA

Hayden

Goulstone

Parramatta

Luke

Perkin

Parramatta

Ben

Roughan

Parramatta

Damon

Myburgh-Sisam

Penrith

Hugo

Farquharson

Shore

Chris

Savage

Shore

Henry

Munns

Shore

© All Rights Reserved to Cricket New South Wales Australia ©